♥ Angeles con luz por Anahi ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
ALA Slovenija
Vodstvo: Renaatc. & Ivaanc
Otvoritev: 14.12.2009
Gostitelj: Forumotion

>..Porque somos angelitos de Annie 1
;:Bližnjice

>..Porque somos angelitos de Annie Newmsg Zasebna pošta
>..Porque somos angelitos de Annie Configure Osebni panel
Koledar

December
14.december
Forumske posodbitve && otvoritev
Februar
12.februar
Ponovna 'zagnanost' foruma
Marec
18.marec
Spomladanska velika prenova
;: ALA promocija

;: ALA promocija
Prizadevamo si,da bi bil naš forum zelo uspešen.S tem si tudi želimo,da bi ti, ;Annipripomogel/la k promociji našega foruma.V zameno,da objaviš našo pasico,ki bo izdelana v kratkem,ti mi v zameno omogočimo sodelovanje,kar pomeni,da še vi z vašo pasico oglašujete na našem forumu.Vse kar moraš narediti je,da promoviraš naš forum. Nato narediš ikonco mer 35 x 47 px.To je neke vrste pasica,samo da ne sme biti animirana,in nima pravih velikosti.
Naši prijatelji:
>..Porque somos angelitos de Annie 5>..Porque somos angelitos de Annie 1 >..Porque somos angelitos de Annie 2
>..Porque somos angelitos de Annie 4 >..Porque somos angelitos de Annie 1 >..Porque somos angelitos de Annie 2




 

 >..Porque somos angelitos de Annie

Go down 
AvtorSporočilo
Ivaanc.
@ ALA Boss ^^



Število prispevkov : 235
Join date : 20/09/2009

>..Porque somos angelitos de Annie Empty
ObjavljaNaslov sporočila: >..Porque somos angelitos de Annie   >..Porque somos angelitos de Annie EmptyPon Dec 07, 2009 2:29 pm

    >..Porque somos angelitos de Annie

    Čikos !!


    Vsi člani našega foruma si verjetno želimo,da bi bil naš forum čim bolj uspešen in unikaten. Seveda se bomo za to še posebaj potrudili mi,admini,saj smo glavni na forumu in lahko naredimo največ stvari. Zato smo se odločili,da bomo namesto forumske revije in teh stvari ki so že povsem običajne imeli forumski blog

    Vsebina?
    Naš blog pišejo samo administratorji,zato se bomo sami odločili kaj bomo dali v blog in kaj ne. Seveda lahko dajete tudi sami predloge,vendar pišemo SAMO MI ! Vsebina bloga bojo predvsem forumske novičke,včasih pa tudi novičke od Anahi,tiste najpomembnejše. Vsak teden pa bo izbrana tudi forumska novica dneva,uporabnik meseca itd. Več o tem pa v blogu Silly

    Če imate vprašanje,vprašajte sem.

    ALA Team
Nazaj na vrh Go down
https://ala-delete.forum.st
 
>..Porque somos angelitos de Annie
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
♥ Angeles con luz por Anahi ♥  :: A N G E L E S C O N L U Z P O R A N A H I :: Oglasna tabla-
Pojdi na: